سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون
۵
(۱)

معمولا این طور تصور می‌شود که در وب سایت‌هایی که به موضوع دکوراسیون می‌پردازند، محتوا حرف اول را می‌زند. محتوای متنی و تصویری این گونه سایت‌ها بسیار مهم است و باید طبق استانداردهای جهانی حرکت کند. با این حال، چطور می‌توانید از هارمونی و دکوراسیون صحبت کنید وقتی وب سایت خودتان بر اساس اصول زیبایی‌شناسی پیاده‌سازی نشده است!؟ این جا اهمیت نوع و سبک سایت دکوراسیون مشخص می‌شود.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت دکوراسیون

اول از همه کوزه‌گری نباشید که از کوزه شکسته آب می‌خورد! اگر مدام درباره زیبایی‌شناسی، اصول ست کردن رنگ‌ها و ایجاد هارمونی در محیط صحبت کنید اما سایت خودتان آشفتگی بصری داشته باشد برندتان دچار دوگانگی می‌شود. پس مهمترین نکته در طراحی این نوع وبسایت انتخاب یا طراحی قالب زیبا و گرافیک مناسب است.

در مرحله بعدی بحث سرعت مطرح می‌شود. عنصر اصلی در سایت‌های دکوراسیون عکس است. بیشتر افراد برای ایده گرفتن از عکس‌ها به سایت مراجعه می‌کنند. بنابراین عکس‌ها هم باید باکیفیت و تازه باشند و هم حجم کمی داشته باشند. تیم طراحی باید بتواند راهکاری پیدا کند که با استفاده از آن هم فشار روی سرور کمتر شود و هم کیفیت عکس‌ها کاهش نیابد.

ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن سایت دکوراسیون نیز اهمیت بسیاری دارد. سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که تصاویر و متن‌های آن در هر دستگاهی به وضوح قابل مشاهده باشد.

بیشتر بخوانید :   سایت املاک

مدل تجاری سایت‌ها متفاوت است و با توجه به این تفاوت، نوع سایت دکوراسیون نیز متفاوت خواهد بود. بعضی از سایت‌ها بر محور محتوا حرکت می‌کنند. یعنی وبلاگی دارند که شامل مقاله‌های متعددی در مورد طراحی دکوراسیون محیط‌های مختلف می‌شود. در این وبلاگ عکس و فیلم‌هایی نیز در مورد سبک‌های مختلف طراحی دیده می‌شود. این گونه سایت‌ها پس از مدتی مخاطبان ثابت و وفادار پیدا می‌کنند و از طریق تبلیغ و رپورتاژ درآمد خود را افزایش می‌دهند.

مدل دیگری نیز وجود دارد که در آن صاحب سایت یک شرکت طراحی دکوراسیون است. در این سایت نیز سبک‌ها و مدل‌های مختلف معرفی می‌شوند با این تفاوت که تمرکز بر خدماتی خواهد بود که خود شرکت ارائه می‌دهد.

قیمت سایت دکوراسیون

مثل تمامی انواع دیگر وب سایت‌ها، قیمت سایت دکوراسیون نیز به ویژگی‌ها و امکانات مد نظر شما دارد. همان طور که گفتم طراحی قالب و گرافیک در این سایت‌ها بسیار مهم است. حال اگر قصد داشته باشید برای سایت خود یک قالب اختصاصی و سفارشی تهیه کنید، طبیعتا باید بودجه بالاتری در نظر بگیرید. برای مشاوره در زمینه طراحی سایت با ما تماس بگیرید و برای آگاهی از حدود قیمت‌ها، تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۵ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۱

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *