سایت املاک

طراحی سایت املاک

این روزها بسیاری از کسب‌وکارهای سنتی به فضای آنلاین رو آورده‌اند. یکی از سنتی‌ترین کسب‌وکارها مشاور املاک است که به تدریج جای خود را در فضای مجازی باز می‌کند. به همین دلیل طراحی وبسایت املاک نیز به یکی از خدمات طراحی سایت تبدیل شده است. خرید و فروش و رهن و اجاره ملک قبلا هم به صورت آنلاین انجام شده بود. در واقع ابتدا سایت‌های آگهی این کار را انجام دادند. به این ترتیب که شخص آگهی ملک خود را در سایت قرار می‌داد و خریداران می‌توانستند بدون واسطه با او در تماس باشند و برای معامله اقدام کنند. اما سایت‌های املاک وضعیت متفاوتی دارند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید :   تعرفه طراحی وب سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت املاک

چنان که گفتیم، وب سایت املاک تنها محلی برای درج آگهی نیست. در واقع هر انتظاری که از یک بنگاه معاملات ملکی وجود دارد، باید در سایت املاک در نظر گرفته شود.

بنگاه معاملات املاک، در مورد وضعیت بازار و قیمت‌های مناطق، پیش‌بینی وضعیت مسکن و موارد مختلف دیگر به شما مشاوره می‌دهد. همین ویژگی در سایت‌های املاک نیز باید وجود داشته باشد. معمولا سایت‌های املاک از طریق وبلاگ تحلیل‌های خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و از طریق بخش اخبار، جدیدترین خبرها را به اطلاع مخاطبان می‌رسانند.

بیشتر بخوانید :   سایت فروش فایل

معمولا در طراحی این سایت‌ها، بخشی هم برای ارسال آگهی در نظر گرفته می‌شود. یعنی کاربران می‌توانند ویژگی‌ها و محدوده قیمت ملک خود را آگهی کنند و اطلاعات تماس خود را نیز در سایت قرار دهند. پس از ثبت آگهی، مدیر سایت آن را بررسی می‌کند و در صورت تایید، اجازه می‌دهد در سایت به نمایش گذاشته شود.

در سایت املاک، بخشی برای گزارش و فهرست قیمت ملک در مناطق مختلف در نظر گرفته می‌شود. این بخش ممکن است به صورت تعدادی جدول طراحی شود.

توجه داشته باشید که تعداد سایت‌های درج آگهی زیاد است و آن‌ها یکی از رقبای مه برای بنگاه‌های آفلاین و آنلاین ملک محسوب می‌شوند. به همین دلیل لازم است که با یک طراحی درخشان، سئو و تولید محتوای عالی، بتوانید کاربران را به خود جذب کنید.

هزینه سایت املاک

بسته به نیاز و خواسته‌های کارفرما، نوع طراحی متفاوت است. ممکن است کارفرما سایت را تنها برای درج آگهی املاک بخواهد و یا استفاده‌های گسترده‌تری مد نظر داشته باشد. طبیعتا هر چقدر امکانات و ویژگی‌های بیشتری در نظر داشته باشید، هزینه سایت املاک بیشتر خواهد شد. بریا اطلا از محدوده قیمت‌های می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *