سایت همایش

طراحی سایت همایش

این روزها همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی و پژوهشی بسیاری در سراسر جهان برگزار می‌شود. این گونه رویدادها بستری برای برقراری ارتباط میان پژوهشگران و دانشمندان مختلف و تبادل اطلاعات میان آن‌ها هستند. برای اطلاع‌رسانی و انتشار مقالات یک پلتفرم آنلاین لازم است و به همین دلیل سایت همایش به یکی از خدمات شرکت‌های طراحی وبسایت تبدیل شده است.مخاطب این گونه کنفرانس ها پژوهشگران و فرهیختگان هستند. به همین دلیل در طراحی سایت باید ویژگی‌های خاصی رعایت شود که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید :   تعرفه طراحی وب سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت همایش

فرم و قالب در سایت کنفرانس معمولا ساده است و این گونه سایت‌ها به امکانات محدودی نیاز دارند. با این حال نوع طراحی، ظاهر و سر و شکل سایت و البته محتوای متنی و بصری آن تاثیر بسیاری بر تخصصی به نظر رسیدن سایت دارد. بخش‌های زیر به صورت پیش‌فرض در این سایت‌ها وجود دارند و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را تغییر داد.

معرفی زمان، مکان و موضوع همایش: این موارد معمولا در صفحه اصلی سایت قرار داده می‌شوند. با این حال می‌توان آن‌ها را در صفحات مجزا نیز دوباره مطرح کرد.

ثبت نام و خرید بلیط آنلاین: در سایت همایش باید بخشی را به ثبت نام یا خریدآنلاین بلیت شرکت در مراسم اختصاص داد. سخنرانان و کسانی که مقاله ارائه می‌دهند در یک بخش مجزا ثبت نام خواهند کرد و مقاله‌های خود را جهت بررسی ارسال می‌کنند. مستمعین نیز می‌توانند در یم بخش جداگانه ثبت نام کنند و مجوز حضور در مراسم را به دست آورند.

بیشتر بخوانید :   سایت آگهی

در سایت همایش می‌توان بخشی را به پخش آنلاین کنفرانس اختصاص داد تا کسانی که امکان حضور در مراسم را ندارند بتوانند ثبت نام کنند و آن را آنلاین مشاهده کنند.

صفحه معرفی سخرانان در این گونه سایت اهمیت بسیاری دارد زیرا سخنرانان اعتبار هر کنفرانس هستند و باید به درستی معرفی شوند.

در نظر گرفتن بخشی برای برنامه دقیق زمانی و مکانی سخنرانی‌ها در سایت همایش ، می‌تواند تا حدود زیادی مانع سردرگمی مهمانان و مدعوین شود. این بخش باید به دقت تکمیل شود و در معرض دید قرار گیرد تا همه بتوانند برنامه زمانی خود را تنظیم کنند و به سخنرانی‌های مورد نظرشان برسند.

قیمت سایت همایش

برای اطلاع از تعرفه قیمت‌ها و مشاوره در زمینه سایت همایش می‌توانید صفحه تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. ما پس از بررسی نیازها و خواسته‌های شما، اطلاعات کامل نوع طراحی، هزینه‌ها و زمان تحویل سایت را در قالب یک پروپوزال به شما ارائه خواهیم داد.

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *