سایت همایش

طراحی سایت همایش
۰
(۰)

این روزها همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی و پژوهشی بسیاری در سراسر جهان برگزار می‌شود. این گونه رویدادها بستری برای برقراری ارتباط میان پژوهشگران و دانشمندان مختلف و تبادل اطلاعات میان آن‌ها هستند. برای اطلاع‌رسانی و انتشار مقالات یک پلتفرم آنلاین لازم است و به همین دلیل سایت همایش به یکی از خدمات شرکت‌های طراحی وبسایت تبدیل شده است.مخاطب این گونه کنفرانس ها پژوهشگران و فرهیختگان هستند. به همین دلیل در طراحی سایت باید ویژگی‌های خاصی رعایت شود که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت همایش

فرم و قالب در سایت کنفرانس معمولا ساده است و این گونه سایت‌ها به امکانات محدودی نیاز دارند. با این حال نوع طراحی، ظاهر و سر و شکل سایت و البته محتوای متنی و بصری آن تاثیر بسیاری بر تخصصی به نظر رسیدن سایت دارد. بخش‌های زیر به صورت پیش‌فرض در این سایت‌ها وجود دارند و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را تغییر داد.

معرفی زمان، مکان و موضوع همایش: این موارد معمولا در صفحه اصلی سایت قرار داده می‌شوند. با این حال می‌توان آن‌ها را در صفحات مجزا نیز دوباره مطرح کرد.

ثبت نام و خرید بلیط آنلاین: در سایت همایش باید بخشی را به ثبت نام یا خریدآنلاین بلیت شرکت در مراسم اختصاص داد. سخنرانان و کسانی که مقاله ارائه می‌دهند در یک بخش مجزا ثبت نام خواهند کرد و مقاله‌های خود را جهت بررسی ارسال می‌کنند. مستمعین نیز می‌توانند در یم بخش جداگانه ثبت نام کنند و مجوز حضور در مراسم را به دست آورند.

بیشتر بخوانید :   سایت آگهی

در سایت همایش می‌توان بخشی را به پخش آنلاین کنفرانس اختصاص داد تا کسانی که امکان حضور در مراسم را ندارند بتوانند ثبت نام کنند و آن را آنلاین مشاهده کنند.

صفحه معرفی سخرانان در این گونه سایت اهمیت بسیاری دارد زیرا سخنرانان اعتبار هر کنفرانس هستند و باید به درستی معرفی شوند.

در نظر گرفتن بخشی برای برنامه دقیق زمانی و مکانی سخنرانی‌ها در سایت همایش ، می‌تواند تا حدود زیادی مانع سردرگمی مهمانان و مدعوین شود. این بخش باید به دقت تکمیل شود و در معرض دید قرار گیرد تا همه بتوانند برنامه زمانی خود را تنظیم کنند و به سخنرانی‌های مورد نظرشان برسند.

قیمت سایت همایش

برای اطلاع از تعرفه قیمت‌ها و مشاوره در زمینه سایت همایش می‌توانید صفحه تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید. ما پس از بررسی نیازها و خواسته‌های شما، اطلاعات کامل نوع طراحی، هزینه‌ها و زمان تحویل سایت را در قالب یک پروپوزال به شما ارائه خواهیم داد.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *