طراحی سایت

طراحی سایت وبنا

طراحی سایت ما بر اساس استاندار های روز دنیا انجام می شود
img

طراحی سایت به دو روش صورت می پذیرد.یکی داینامیک و دیگری استاتیک.

طراحی سایت استاتیک :

در روش استاتیک سایت با کد های html و css بارگذاری می شود و هیچگونه دیتابیسی وجود ندارد و ویرایش و تغییرات بر روی سایت فقط با استفاده از همین کد نویسی انجام می شود.این گونه سایت ها نیز دارای سیستم مدیریت محتوا نبوده و کار کردن بر روی سایت نیاز به دانش برنامه نویسی دارد. البته این نکته را بگوییم که امروز طراحی سایت استاتیک دیگر استفاده نمی شود.

طراحی سایت داینامیک :

در این روش طراحی سایت ، برنامه نویسی سمت سرور با قسمت دیتابیس در ارتباط هستند که وجود دیتابیس باعث می شود شما از طریق سیستم مدیریت محتوا بتوانید مطالب سایت خود را مدیریت کنید.همچنین اگر سئو سایت براتون مهم است طراحی داینامیک بهترین کمک را در بهینه سازی سایت شما خواهد کرد.

زبان برنامه نویسی php :

یکی از مجبوب ترین و رایج ترین زبان های برنامه نویسی در این ضمینه php می باشد که به دلیل کد باز بودن (Open Source) بسیار مورد توجه توسعه دهندگان قرار گرفته است.

امروزه اکثر سایت ها با این زبان نوشته می شود زیرا هم با سرعت بالاتر انجام می شود و هم برای مشتری هزینه های کمتری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی دارد.

طراحی سایت گروه تخصصی وبنا :

وبنا تمام طراحی سایت های خود را به زبان php انجام میدهد.

جالب است بدانید یکی از افتخارات شرکت وبنا داشتن سیستم مدیریت محتوا کاملا اختصاصی بوده که کمتر شرکتی در ایران همچنین امکاناتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد زیرا سیستم مدیریت محتوا وبنا به شما امکان را می دهد تا تمام خصوصیات های مورد نیاز سایت خود را به صورت کاملا اختصاصی داشته باشید.

مراحل طراحی سایت وبنا : 

۱ – طراحی گرافیکی سایت

۲ – پیاده سازی سای ( سیستم مدیریت محتوا )

۳ – رفع اشکالات جزئی ( باگ گیری )

۴ – آموزش و تحویل سایت