تعرفه طراحی وب سایت

طراحی وبسایت کسب‌ و کار خود را به وبنا بسپارید

در وبنا از به روزترین فناوری‌های طراحی وب سایت دنیا استفاده می‌شود. ما همواره در حال ارتقای دانش خود هستیم. روش طراحی وبسایت ما بسته به نوع کسب‌وکار، خواسته‌ها و نیازهای شما، متفاوت خواهد بود. در بعضی از موارد استفاده از سیستم مدیریت محتوا یا CMS اختصاصی بهتر است و در بعضی از موارد سیستمی مثل وردپرس می‌تواند به خوبی پاسخگوی تمامی نیازهای شما باشد.ما در وبنا معتقدیم سایت‌ها فراتر از نما و ویترین آنلاین هستند. وب سایت شما خانه برند شما است. محلی که در آن با مشتریان وارد تعامل می‌شوید. وب سایت می‌تواند ارزش‌ها و فرهنگ سازمان شما را به مردم نشان دهد. سال‌ها سابقه و تجربه به ما نشان داده است که نوع طراحی وبسایت تاثیر مهمی بر چگونگی انتقال پیام برند شما دارد. به همین دلیل، تک تک جزئیات وب سایت را با دقت و توجه طراحی می‌کنیم. تعرفه طراحی وب سایت بر اساس ویژگی‌ها و امکاناتی که مد نظر دارید تعیین می‌شود.

طراحی سایت
قیمت طراحی سایت و تعرفه های وبنا

وردپرس یا اختصاصی ، کدام بهتر است؟

ما در هر دو روش تجربه و تبحر داریم. CMS اختصاصی وبنا بر اساس اصول سئو، کاملا بهینه طراحی شده است و برای وب‌سایت‌های بزرگ با کاربران زیاد گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود. همچنین طراحی چندین و چند سایت با وردپرس باعث شده است شناخت کاملی از این سیستم داشته باشیم و بهترین استفاده را از آن ببریم. قیمت طراحی وب به ویژگی‌ها و امکاناتی که در نظر دارید بستگی دارد. ممکن است بخواهید یک قالب اختصاصی برای‌تان طراحی شود یا چند درگاه پرداخت لازم داشته باشید یا … . به صورت کلی می‌توان گفت تعرفه طراحی وب سایت با CMS اختصاصی بیشتر است.

ما در زمینه سئو تخصص داریم بنابراین وب سایتی چشم‌نواز با کاربری آسان طراحی خواهیم کرد که برای موتورهای جست‌وجو هم بهینه باشد. ما سعی می‌کنیم بهترین تجربه را برای کاربران ایجاد کنیم و شفاف‌ترین تصویر را از برند شما در ذهن آن‌ها ثبت کنیم. با توجه به افزایش تعداد کاربران موبایلی، اهمیت طراحی واکنش‌گرا از گذشته بیشتر شده است. ما روی ساختار ریسپانسیو تاکید داریم و سایت‌هایی را طراحی می‌کنیم که بتوانند خود را با همه دستگاه‌ها به خوبی سازگار کنند.

مراحل عقد قرارداد طراحی وب

بررسی نیازها و خواسته‌های شما

ارائه پروپوزال

توافق نهایی

عقد قرارداد و آغاز پروژه

نمونه های طراحی تیم ما

توربو کمپرسور البرز

شرکت توربو کمپرسور البرز یک شرکت صنعتی است که در زمینه تولید توربین فعالیت دارد. وب سایت این شرکت را گروه تخصصی وبنا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کرده است. ساخت سایت برای شرکت‌های صنعتی را می‌توان یک چالش دانست. این نوع وب سایت‌ها محتوای متنی چندانی ندارند و بیشتر بر

گرند ۷

مجموعه گرند ۷ در زمینه واردات روغن موتور فعالیت دارد. وب سایت این مجموعه توسط گروه تخصصی وبنا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شد. مثل همه وب سایت‌‌های شرکتی و صنعتی دیگر، طراحی سایت گرند ۷ نیز با چالش‌‌هایی روبه‌‌رو بود. ابتدا باید برند را می‌‌شناختیم و با خواسته‌‌های کارفرما آشنا می‌‌شدیم.

سلام پرواز

سلام پرواز یکی از معتبرترین آژانس‌‌های هواپیمایی کشور است. یکی از چارتر کننده‌‌های اصلی که در اکثر مسیرها تور مستقیم برگزار می‌‌کند. همکاری گروه تخصصی وبنا و سلام پرواز در سال ۱۳۹۷ شروع شد. ما وب سایت سلام پرواز را با cms اختصاصی طراحی کردیم. تسلط کامل ما به کدهای این cms اختصاصی، باعث می‌‌‌شود

قیمت ها و تعرفه‌‌ طراحی وب سایت

پلن اقتصادی

از۲,۵۰۰,۰۰۰تومان

قالب وردپرس

نصب و آپدیت افزونه‌‌‌‌های مورد نیاز

امکانات پایه

یک سال پشتیبانی

پلن حرفه‌‌‌ای

از۶,۰۰۰,۰۰۰تومان

سیستم مدیریت محتوا وردپرس یا اختصاصی

قالب وردپرس شخصی‌‌‌سازی شده یا اختصاصی

امکانات حرفه‌‌‌ای

یک سال پشتیبانی

پلن اختصاصی

از۱۲,۰۰۰,۰۰۰تومان

سیستم مدیریت محتوا اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی

امکانات شخصی‌‌سازی شده

یک سال پشتیبانی