سایت دانلود

طراحی سایت دانلود
۰
(۰)

سایت‌های دانلود یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین سایت‌ها در سراسر جهان هستند. این سایت‌ها کاربری‌های مختلفی دارند، فایل‌های مختلفی را ارائه می‌دهند و مدل‌های تجاری مختلفی دارند. به همین دلیل سایت دانلود یکی از خدمات تخصصی طراحی سایت است.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

طراحی وبسایت دانلود سنتر چه ویژگی‌هایی دارد؟

قبل از هر چیز باید هدف از طراحی وبسایت دانلود مشخص شود. چه نوع فایل‌هایی را می‌خواهید برای دانلود ارائه دهید؟ فیلم، موسیقی، مقاله، فایل و …

فعالیت در هر یک از این زمینه‌ها، ملزومات خاص خودش را دارد. طبیعتا سایت دانلود فیلم با وب سایتی که مقاله و جزوه‌های آموزشی ارائه می‌دهد متفاوت است.

در مرحله بعد باید مدل درآمدی سایت مشخص شود. قرار است فایل‌ها را به فروش برسانید یا می‌خواهید از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید؟ سایت دانلود با توجه به این مدل‌ها متفاوت خواهد بود.

در مورد سایت‌هایی که بر تبلیغ و آگهی تکیه دارند یک مسئله مهم باید در نظر گرفته شود: تبلیغ باید با ایجاد کمترین مزاحمت برای کاربران انجام شود. همه ما تجربه ورود به سایت‌های آزاردهنده را داریم. سایت‌هایی که از ترس پاپ آپ جرات نمی‌کنید روی گزینه‌ای کلیک کنید. یادتان هست که یک زمانی هر جا را کلیک می‌کردیم یک ساعت مچی ck برنده می‌شدیم!؟

چنین وضعیتی مترادف است با بانس ریت بالا. سایتی که کاربران را فراری دهد مسلما پلتفرم خوبی برای تبلیغ نیست. دیر یا زود کسانی که سفارش آگهی می‌دهند هم متوجه این قضیه می‌شوند.

بیشتر بخوانید :   سایت آژانس هواپیمایی

در صورتی که بخواهید فایل‌ها را به فروش برسانید، مسئله درگاه‌های پرداخت و امنیت اطلاعات نیز مطرح خواهد شد.

در کنار سالم بودن لینک‌ها، مسئله سئو در سایت دانلود اهمیت بسیاری دارد. یک سایت بهینه با لینک‌های دانلود سالم، به تدریج جای خود را در میان مخاطبان باز خواهد کرد و هم زمان اعتماد گوگل را نیز جذب می‌کند.

مخاطب‌ها، سرمایه اصلی سایت‌های دانلود هستند. بنابراین باید با طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری مناسب، آن‌ها را حفظ کنیم.

قیمت سایت دانلود

قیمت‌ها با توجه به نوع طراحی آن تعیین می‌شود. اگر قصد راه‌اندازی یک وب سایت بسیار بزرگ با امکانات شخصی‌سازی شده را داشته باشید و بخواهید از cms اختصاصی استفاده کنید، طبیعتا باید بودجه بیشتری در نظر بگیرید. همین مسئله در مورد قالب‌ها و گرافیک سایت نیز صدق می‌کند. در صورتی که بخواهید یک قالب اختصاصی داشته باشید، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

برای مشاوره در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین برای آگاهی از محدوده قیمت سایت دانلود تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *