سایت ثبت آگهی و نیازمندی

طراحی سایت ثبت آگهی و نیازمندی
۵
(۱)

حجم بزرگ نیازمندی‌‌های روزنامه همشهری را به خاطر دارید!؟ در گذشته هر کسی که می‌‌خواست چیزی بخرد یا بفروشد به همشهری مراجعه می‌‌کرد. از این گذشته، خیل عظیم جویندگان کار هم اول به سراغ همشهری می‌‌رفتند. حالا اما وضعیت تغییر کرده است. سایت ثبت آگهی و نیازمندی باعث کاهش چشمگیر حجم آگهی‌‌های کاغذی شده است.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

سایت ثبت آگهی چیست؟

منظور از سایت ثبت آگهی، پلتفرمی شبیه سایت‌های دیوار و شیپور است. جایی برای این که خریداران و فروشندگان آگهی خود را ثبت کنند و بتوانند مستقیم و بدون واسطه، با هم ارتباط برقرار کنند. این ارتباط مستقیم، واسطه‌ها را حذف می‌کند. در این حالت، کنترل قیمت‌‌ها در اختیار خود مردم است و این مهمترین دلیل اقبال مخاطبان به این نوع سایت‌‌ها است.

بسته به این که سایت، چه بازاری را هدف گرفته باشد، مخاطبان و ویژگی‌های طراحی سایت متفاوت خواهند بود. در ادامه به بررسی اصول اولیه سایت ثبت آگهی و نیازمندی می‌پردازیم.

طراحی وبسایت ثبت آگهی و نیازمندی چگونه انجام می‌شود؟

در طراحی سایت‌‌های ثبت آگهی، بخش‌های زیر باید در نظر گرفته شوند:

دسته‌بندی و چیدمان منطقی منو: دسته‌بندی و ساختار منطقی منو، در این نوع سایت‌ها اهمیت بسیاری دارد. به ویژه اگر سایت تخصصی نباشند و همه انواتع آگهی را پوشش دهند. شرکت طراحی وبسایت باید بتواند ساختار دسته‌ها را کم عمق طراحی کند. منظور از عمق کم این است که کاربران با کمترین کلیک به موارد مورد نظر خود برسند.

ثبت و ویرایش آگهی‌ و نیازمندی‌‌ها: بخش اعظم محتوای سایت‌‌های ثبت آگهی توسط کاربران تولید می‌شود. بنابراین بخش مهمی از کار سیستم ثبت و ویرایش آگهی‌‌ها است.

جایی که کاربران آگهی‌های خود را ثبت می‌کنند و در صورت نیاز آن‌ها را تغییر می‌دهند.

بیشتر بخوانید :   سایت تخفیف گروهی

بعضی از سایت‌‌ها، برای ثبت آگهی عضویت اجباری را در نظر می‌‌گیرند. در این صورت تنها کاربرانی می‌‌توانند آگهی ثبت کنند که عضو سایت شده باشند.

گالری تصاویر برای هر آگهی: هر آگهی احتمالا حداقل یک عکس دارد. کنترل کیفی این عکس‌‌ها مهم است زیرا تاثیر زیادی در جلوه سایت دارند. از مسئله ظاهر که بگذریم، عکس‌‌ها در سرعت بارگذاری سایت هم اثر می‌‌گذارند بنابراین باید به حجم آن‌‌ها دقت کنید.

مدیریت کاربران: معمولا در سایت‌ ثبت آگهی و نیازمندی برای کاربران مختلف، سطوح دسترسی متفاوت تعیین می‌‌شود.

می‌‌توانید اطلاعات کاربران را در یک پایگاه داده ذخیره کنید. در این حالت، مدیریت سایت می‌‌تواند گروه‌های مختلف تعریف کند، کمپین ایمیل یا پیامک به راه بیاندازد و رویدادهای مختلف را اطلاع‌رسانی کند.

قیمت طراحی وبسایت ثبت آگهی و نیازمندی

قیمت سایت ثبت آگهی و نیازمندی‌ به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی‌توان بدون اطلاع از تمامی ویژگی‌های مورد نیاز، هزینه دقیق را مشخص کرد. برای آگاهی از جزئیات بیشتر، می‌توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما خواسته‌های شما را بررسی می‌کنند و با ارائه پروپوزال قیمت نهایی را به اطلاع‌تان می‌رسانند. همچنین برای اطلاع از حدود قیمت‌ها، می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۵ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۱

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *