سایت آگهی

طراحی سایت آگهی
۰
(۰)

منظور از سایت آگهی یا نیازمندی ها ایجاد پلتفرمی شبیه سایت‌های  دیوار و شیپور است. جایی که مردم آگهی‌های خود را قرار می‌دهند و بستری که میان خریدار و فروشنده ارتباطی مستقیم برقرار می‌کند. این کار واسطه‌ها را از فرایند خرید و فروش حذف می‌کند و به همین دلیل مشاهده می‌کنیم که این سایت‌ها جای خود را در میان مردم به خوبی باز کرده‌اند. بسته به این که سایت، چه بازاری را هدف گرفته باشد، ویژگی‌ها و به تبع مخاطبان آن متفاوت خواهند بود. در ادامه به بررسی اصول اولیه سایت نیازمندی ها می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

سایت آگهی چگونه طراحی می‌شود؟

طراحی سایت در این موارد با توجه به نوع عملکرد مورد نظر متفاوت خواهد بود. با این حال بخش‌های زیر باید در نظر گرفته شوند.

دسته‌بندی آگهی‌ها: دسته‌بندی و ساختار منطقی منو، در این نوع سایت‌ها اهمیت بسیاری دارد. به ویژه اگر دامنه فعالیت آن‌ها گسترده باشد. تیم طراحی باید بتواند ساختار دسته‌ها را به گونه‌ای طراحی کند که کاربران با کمترین کلیک به موارد مورد نظر خود برسند.

ثبت و ویرایش آگهی‌ها: بیشترین بخش محتوای سایت آگهی را کاربران تولید می‌کنند. مهمترین قسمت در سایت آگهی ، قسمت ثبت و ویرایش است. جایی که کاربران آگهی‌های خود را ثبت می‌کنند و در صورت نیاز آن‌ها را تغییر می‌دهند. ممکن است کارفرما عضویت اجباری را برای ثبت آگهی در نظر داشته اشد. در این صورت تنها کاربرانی اجازه ثبت آگهی خواهند داشت که عضو سایت شده باشند.

گالری تصاویر برای هر آگهی: تبلیغ و آگهی با عکس نتیجه بسیار بهتری می‌گیرد و اساسا در مورد بسیاری از اجناس، وجود عکس ضروری است. بنابراین لازم است برای هر آگهی گالری تصویر در نظر گرفته شود.

مدیریت کاربران سایت: در سایت آگهی ، باید بخشی برای مدیریت کاربران و کنترل محتوای تولیدی آن‌ها در نظر گرفته شود. معمولا در این سایت‌ها، آگهی بدون بررسی منتشر نخواهد شد. در این بخش سطح دسترسی کاربران سایت نیز تعیین خواهد شد.

بیشتر بخوانید :   سایت دکوراسیون

اطلاعات کاربران در یک پایگاه داده ذخیره می‌شود. مدیریت سایت می‌تواند گروه‌های مختلف تعریف کند و برای آن‌ها کمپین ایمیل یا پیامک راه‌اندازی کند و رویدادهای مختلف را اطلاع‌رسانی کند.

هزینه سایت نیازمندی‌ها و تبلیغاتی را نمی‌توان بدون اطلاع از تمامی ویژگی‌های مورد نیاز تعیین کرد. برای اطلاع دقیق از هزینه‌ها، می‌توانید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما خواسته‌های شما را بررسی می‌کنند و با ارائه پروپوزال قیمت نهایی را به اطلاع‌تان می‌رسانند. با این حال، برای اطلاع از حدود قیمت‌ها می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *