بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت
۳.۸
(۴)

آیا با شرکت های طراحی سایت آشنا هستید؟ تا به حال برای سفارش طراحی سایت اقدام کرده‌اید؟

اگر تا کنون به فکر طراحی یک سایت برای شرکت خود افتاده باشید حتما با تبلیغات متنوعی مواجه شده‌اید. این تبلیغ‌ها پیشنهادهای مختلف و وسوسه‌کننده‌ای ارائه می‌دهند که می‌تواند برای مشتریان گیج‌کننده باشد. دامنه قیمت‌ها و امکانات پیشنهادی آن قدر گسترده است که اعتماد کردن به بعضی از شرکت‌ها را دشوار می‌کند. یک راه خوب برای داشتن انتخاب مناسب، شناسایی ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت است. در ادامه این ویژگی‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید :   هزینه طراحی وبسایت با چه معیارهایی تعیین می‌‌شود؟

ویژگی‌های شرکت های طراحی سایت معتبر

شرکت های طراحی سایت معتبر ویژگی‌های متعددی دارند. موارد زیر بعضی از مهمترین ویژگی‌های این شرکت‌ها هستند:

سابقه و نمونهکارها

بیایید فرض کنیم که شما قصد دارید یک سایت برای کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنید. با یک جست‌وجوی ساده در گوگل با فهرستی از شرکت‌ها مواجه می‌شوید. اولین قدمی که باید بردارید، بررسی سابقه و نمونه‌کارهای آن‌ها است.

شرکت های طراحی سایت معمولا لینک بهترین نمونه‌کارهای خود را در سایت خود می‌گذارند. از این طریق می‌توانید سطح و زمینه کاری شرکت مورد نظر را تشخیص بدهید. البته شرکت‌های حرفه‌ای با تیم طراحی سایت متخصص، می‌توانند هر نوع سایتی را با قالب‌های آماده یا به صورت اختصاصی برای‌تان طراحی کنند اما برای مثال اگر قصد راه‌اندازی یک وب سایت فروشگاهی را دارید، می‌توانید بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظر در این زمینه تجربه‌ای دارد؟ این تجربه تا چه حد موفق بوده است؟

ویژگی های شرمت های طراحی سایت

بعضی از شرکت‌ها خود را متخصص طراحی نوع خاصی از سایت می‌دانند یا برای نوع خاصی شناخته شده‌اند. با بررسی سابقه و نمونه‌کارها می‌توانید تشخیص بدهید این ادعاها چقدر درست است.

میزان تجربه و تخصص تیم فنی

شرکت های طراحی سایت معمولا رزومه کوتاهی از اعضای تیم فنی خود در سایت‌شان قرار می‌دهند. با مطالعه این بخش می‌توانید از میزان تخصص شرکت مورد نظر مطلع شوید. مثلا اگر قصد دارید سایتی با یک قالب گرافیکی اختصاصی سفارش دهید، می‌توانید بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظر گرافیک حرفه‌ای دارد و سطح تخصص آن گرافیست در چه حد است.

بیشتر بخوانید :   طراحی رابط کاربری یا UI چیست ؟

داشتن یک دفتر کار

شرکت های طراحی سایت معتبر معمولا یک دفتر کار دارند. البته ممکن است با گروه‌ها، شرکت‌ها یا فریلنسرهایی مذاکره کنید که به صورت آنلاین کار می‌کنند و دفتر کار ندارند اما شرکت‌های باسابقه و باتجربه معمولا یک دفتر کار دارند و جلسات تنظیم قرارداد، بررسی نمونه‌ها و آموزش‌ها را در آن برگزار می‌کنند. در هنگام کار کردن با شرکت‌های آنلاین از نظر انتخاب محل جلسات ممکن است ناهماهنگی‌هایی به وجود بیاید.

هنگام همکاری با شرکت‌های آنلاین باید در بررسی گواهی‌ها و مجوزها دقت بیشتری داشته باشید.

نحوه پذیرش سفارش

بسیاری از چیزهایی را که لازم است در مورد یک شرکت بدانید در اولین برخوردها متوجه خواهید شد. دقت کنید که شرکت چگونه سفارش شما را بررسی می‌کند و هزینه‌ها را برآورد می‌کند. در سایت بسیاری از شرکت‌ها، پکیج‌های قیمت مختلف را مشاهده می‌کنید. در این سایت‌ها مشتری پکیج مورد نظر را انتخاب می‌کند و با شرکت تماس می‌گیرد. در حالت دیگر برای هر نوع سایت یک محدوده قیمت ارائه شده است. از همین جا می‌توانید بفهمید با یک شرکت غیر حرفه‌ای مواجه هستید!

هر سفارش طراحی وب سایت ویژگی‌های خاص خود را دارد و باید به صورت جداگانه بررسی شود. اگر با یک شرکت حرفه‌ای تماس بگیرید، کارشناس مسئول ابتدا در یک جلسه کسب‌وکار، امکانات مورد نیاز و خواسته‌های شما را بررسی می‌کند و سپس با ارائه یک پروپوزال، هزینه‌ها را به اطلاع‌تان می‌رساند.

در صورتی که از قبل یک سایت داشته باشید و بخواهید آن را بهینه‌سازی کنید، شرکت مورد نظر باید زمانی را صرف آنالیز سایت‌تان کند، مشکلات موجود را بررسی کند و مجددا با ارائه یک پروپوزال، راهکارهای حل مشکلات و میزان هزینه‌ها را به اطلاع‌تان برساند.

بیشتر بخوانید :   فریم ورک های طراحی وبسایت

امکانات پیشنهادی

اگر با یک شرکت حرفه‌ای مذاکره کنید، تمامی مراحل طراحی سایت را به بهترین شکل برای‌تان انجام خواهند داد و دیگر نیازی نیست شخصا درگیر بسیاری از فرایندها شوید. برای مثال می‌توان به خرید هاست و دامنه یا دریافت گواهی ssl اشاره کرد.

شرکت‌های حرفه‌ای معمولا خدمات سئو را نیز ارائه می‌دهند. برای بسیاری از کسب‌وکارها دیده شدن سایت اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل باید از خدمات متخصصان سئو استفاده کنند. در این زمینه نیز باید سابقه شرکت را بررسی کنید. سئو را هیچ وقت نمی‌توان تضمین کرد اما با بررسی سابقه شرکت می‌توانید متوجه شوید که توانایی تیم سئو در چه حد بوده است.

از جمله امکانات دیگری که شرکت‌ها پیشنهاد می‌دهند، آموزش و پشتیبانی است. بعضی از سایت‌ها را، با مدتی آموزش، می‌توانید شخصا مدیریت کنید. بعضی دیگر نیاز به پشتیبانی حرفه‌ای دارند. بسته به نوع نیاز خود شرکتی را انتخاب کنید که خدمات مورد نظرتان را به صورت کامل ارائه دهد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد مسئله ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن سایت است. دقت کنید سایتی که تحویل می‌گیرید حتما باید ریسپانسیو باشد و در گوشی‌های تلفن همراه نیز به خوبی دیده شود. در این زمینه می‌توانید نمونه‌کارهای قبلی شرکت را چک کنید.

مواردی که گفته شد، بعضی از مهمترین ویژگی هایی بود که لازم است در هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در نظر داشته باشید. امیدواریم با استفاده از این راهنما بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. این جا در وبنا تمامی این ویژگی‌ها و نکات را رعایت می‌کنیم، سطح عملکرد خود را هر روز ارتقا می‌دهیم و سعی داریم بهترین خدمات طراحی سایت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

تبلیغات فراوانی در این زمینه وجود دارد که گاهی باعث دشوار شدن انتخاب می‌شوند. برای داشتن بهترین انتخاب، سابقه و نمونه‌کارهای شرکت را با دقت بررسی و در مورد اعضای تیم فنی کمی تحقیق کنید.

هر سفارش طراحی وب سایت ویژگی‌های خاص خود را دارد و باید به صورت جداگانه بررسی شود. اگر با یک شرکت حرفه‌ای تماس بگیرید، کارشناس مسئول ابتدا در یک جلسه کسب‌وکار، امکانات مورد نیاز و خواسته‌های شما را بررسی می‌کند و سپس با ارائه یک پروپوزال، هزینه‌ها را به اطلاع‌تان می‌رساند.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۳.۸ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۴

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

دیدگاه ها

۲ دیدگاه ها

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *