سایت شخصی

طراحی سایت شخصی
۰
(۰)

با گسترده شدن بحث پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، هر روز افراد بیشتری به فکر سایت شخصی می‌افتند. این افراد برای معرفی خود و کسب‌وکارشان در فضای مجازی به داشتن یک وب سایت در شبکه‌های مجازی اکتفا نمی‌کنند و ترجیح می‌دهند یک وب سایت مخصوص خودشان داشته باشند. البته که یک وب سایت شخصی در حرفه‌ای به نظر رسیدن شما تاثیر بسیار زیادی دارد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این نوع وب سایت‌ها می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت شخصی

از آن جا که این گونه سایت‌ها معمولا امکانات خاصی ندارند، سایت شخصی ممکن است به نظر ساده برسد. اما این کار بسیار حساس است و طراح سایت باید بسیاری از نکات برندسازی را در نظر بگیرد.

سایت شخصی شما باید به بهترین شکل برند شخصی شما را به نمایش بگذارد. از این رو، تمامی جزئیات در آن مهم هستند. این که از یک قالب آماده استفاده می‌کنید یا قالب سفارشی به کار می‌برید، انتخاب رنگ‌ها و چگونگی ترکیب آن‌ها و البته محتوای سایت تاثیر بسیاری بر برند شما خواهد داشت.

طراحی سایت با توجه به ویژگی‌هایی که در نظر دارید، متفاوت خواهد بود. برخی از افراد سایت شخصی را فقط برای معرفی خود و کسب‌وکارشان می‌خواهند. این سایت‌ها از چند صفحه استاتیک تشکیل می‌شوند که در آن‌ها فرد خود و مهارت‌هایش را معرفی می‌کند و اطلاعات تماس را در اختیار بازدیدکننده‌ها قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید :   سایت دانلود

اما در بیشتر موارد افراد از وب سایت شخصی به عنوان یک وبلاگ استفاده می‌کنند. این وبلاگ بسته به نوع تخصص، مهارت‌ها و پلن تجاری هر فرد ویژگی‌های متفاوتی دارد. اگر شما یک عکاس حرفه‌ای باشید، احتمالا تصاویر بیشترین بخش وب سایت‌تان را تشکیل می‌دهند. اگر روی آموزش ویدئویی تمرکز کرده باشید، سایت تعداد زیادی ویدئو خواهد داشت. اگر قصدتان اشتراک گذاشتن افکار و عقاید در مورد موضوعات مختلف باشد، بیشترین بخش سایت را محتوای متنی تشکیل می‌دهد.

تمرکز را روی هر یک از این مدل‌ها بگذارید، سایت شخصی نیازهای متفاوتی خواهد داشت. اگر قرار باشد تعداد زیادی عکس و ویدئو آپلود کنید، طراحان باید روشی برای بالا بردن سرعت سایت پیدا کنند.

اگر قصدتان اشتراک‌گذاری محتوای متنی است، طراح باید در انتخاب رنگ قلم و پس زمینه دقت کند و فونت‌ها و سایزها را به گونه‌ای انتخاب کند که مخاطبان به راحتی بتوانند متن‌ها را مطالعه کنند.

قیمت سایت شخصی

این سایت شخصی شما است و می‌توانید هر ویژگی و امکانی را که می‌خواهید به آن اضافه کنید. قیمت سایت شخصی هم بر اساس همین ویژگی‌ها محاسبه خواهد شد. برای اطلاع از حدود قیمت‌ها می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *