سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

فعالیت سایت‌های تخفیف گروهی در ایران با تخفیفان آغاز شد. این ایده مدتی بود که در جهان رایج شده بود اما در ایران تازگی داشت. استقبال مردم و کسب‌وکارها از این ایده باعث شد دیگران هم به فکر تکرار آن بیفتند و طراحی وب سایت تخفیف گروهی به یکی از خدمات شرکت‌ها تبدیل شد. تخفیفان و نت برگ دو غول بزرگ این بازار هستند و اگر قصد رقابت با آن‌ها را دارید، باید بتوانید خدمات بهتری به کاربران ارائه دهید. اولین قدم در این راه، داشتن یک وب سایت قوی است.

بیشتر بخوانید :   تعرفه طراحی وب سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت تخفیف گروهی

سئو در این گونه سایت‌ها بسیار مهم است. اولین قدم برای کسب رتبه بهتر در صفحه نتایج گوگل، ساختار اصولی سایت است. وب سایت شما باید کاملا بر اساس اصول سئو تکنیکال بهینه شده باشد تا در ادامه راه با مشکلی مواجه نشوید.

در قدم بعدی باید سرعت را در طراحی وبسایت در نظر بگیرید. کاربران حوصله سایت‌های کند را ندارند و به ویژه وقتی قرار باشد یک بلیت تخفیف پرطرفدار را خریداری کنند سرعت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند! توجه داشته باشید که این وب سایت‌ها پر از عکس هستند و تعداد بالای عکس‌ها می‌تواند روی سرعت سایت تاثیر منفی بگذارد. شرکت طراحی با تدوین یک استراتژی مناسب می‌تواند سرعت بارگذاری را تا حد زیادی بالا ببرد.

سایت تخفیف گروهی حتما باید ریسپانسیو یا واکنش‌گرا باشد. تعداد کاربران موبایلی هر روز در حال افزایش است و سایتی که نتواند خود را با دستگاه‌های مختلف سازگار کند به سرعت دچار ریزش کاربران می‌شود.

بیشتر بخوانید :   سایت بازرگانی

در طراحی وب سایت تخفیف گروهی باید مواظب آشفتگی بصری باشید. تبلیغ‌ها و بنرها احتمالا زیاد هستند و عکس‌های مختلفی از مراکز مختلف در سایت دیده می‌شود. اگر اصول تجربه کاربری در نظر گرفته نشده باشد، کاربران ناخودآگاه خسته می‌شوند و سایت را ترک می‌کنند.

در نظر داشته باشید که در منو سایت‌های تخفیف گروهی، آیتم‌های متعددی وجود دارد. بنابراین باید در معماری سایت دقت بیشتری به کار رود. منوها باید کم عمق باشند و کاربران را به سادگی هدایت کنند. هر چه کاربر با تعداد کمتری کلیک به مقصد خود برسد، بهتر است.

قیمت سایت تخفیف گروهی

همان طور که می‌دانید قیمت سایت تخفیف گروهی بر اساس ویژگی‌های مد نظر و دامنه فعالیت شما محاسبه می‌شود. اگر یک وب سایت بزرگ با طراحی اختصاصی بخواهید لازم است بودجه بیشتری در نظر بگیرید. برای مشاوره در زمینه طراحی وبسایت با ما تماس بگیرید و برای آگاهی از محدوده قیمت‌ها می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *