سایت ارگان های دولتی

طراحی سایت ارگان های دولتی
۰
(۰)

سایت نهادهای دولتی با سایت‌‌های دیگر متفاوت است. نهادهای دولتی معمولا برای طراحی وبسایت اختصاصی اقدام می‌‌کنند و بنابراین برای این نوع طراحی سایت‌‌ به یک cms اختصاصی قدرتمند نیاز داریم. در ادامه به بررسی ویژگی‌‌ها و قیمت سایت ارگان های دولتی می‌‌پردازیم.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

نکات مهم در طراحی وبسایت ارگان های دولتی

اولین و مهمترین نکته در طراحی امنیت است. سایت یک ارگان دولتی ممکن است در معرض خطر هک باشد و تیم طراح باید بتواند امنیت آن را حفظ کند. داشتن یک cms اختصاصی مناسب، تا حدود زیادی مسئله امنیت را حل خواهد کرد. هک شدن سایت یک نهاد دولتی حتی برای چند لحظه، اعتبار و اقتدار آن نهاد را زیر سوال می‌‌برد.

در بسیاری از موارد نهادهای دولتی ترجیح می‌‌دهند یک تیم آی تی درون سازمان تشکیل دهند تا وب سایت درون خود سازمان طراحی و پیاده‌‌سازی شود.

بیشتر بخوانید :   سایت باشگاه مشتریان

طراحی گرافیک، تجربه کاربری و رابط کاربری در این نوع سایت‌‌ها بسیار حساس است. تمامی المان‌‌های طراحی باید قدرت و اقتدار یک نهاد دولتی را بازتاب دهد و در عین حال کاربری و تجربه خوشایندی را برای مردم رقم بزند. به همین دلیل پیاده سازی سایت ارگان های دولتی یک کار سخت و پیچیده است که باید حتما توسط یک تیم متخصص انجام شود.

وب سایت سازمان‌‌های دولتی معمولا داینامیک یا پویا است و باید قابلیت تغییر را داشته باشد. به همین دلیل مهم است که پنل مدیریت این سایت‌‌ها ساده و بهینه طراحی شده باشد.

موارد زیر از جمله نکات مهم در سایت نهادهای دولتی هستند:

  • طراحی ساختار اصولی و معماری بهینه سایت بر اساس نیازهای سازمان

  • در نظر گرفتن قابلیت واکنش‌‌گرا بودن سایت و سازگاری آن با دستگاه‌‌های مختلف

  • طراحی قابل اجرا در تمامی مرورگرها

  • بهینه‌‌سازی ساختار سایت با اصول سئو فنی

  • کم کردن حجم سایت و بار روی سیستم و افزایش سرعت سایت

علاوه بر رعایت اصول طراحی وبسایت، یک تیم متخصص نیز برای تولید و مدیریت محتوای سایت لازم است یک تیم متخصص با پروژه همکاری کند. محتوای این گونه سایت‌‌ها به شدت زیر ذره‌‌بین است و باید متنی فاخر، صحیح و پیراسته داشته باشد. همچنین موضوعات، متون و عکس‌‌های سایت نهادهای دولتی باید با نهایت دقت انتخاب شوند.

قیمت سایت ارگان های دولتی

گروه تخصصی وبنا با داشتن cms اختصاصی قدرتمند و بهینه و همچنین یک تیم تولید محتوای متخصص، یکی از بهترین گزینه‌‌ها برای پیاده سازی سایت ارگان های دولتی است. برای آگاهی از قیمت سایت ارگان های دولتی و جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *