سایت فروش فایل

طراحی سایت فروش فایل
۰
(۰)

اینترنت ما را تنبل کرده است! دیگر حوصله نداریم به دنبال فایل‌های مورد نظرمان بگردیم یا برای پیدا کردن آن‌ها از خانه بیرون برویم. در چنین شرایطی سایت‌های فروش فایل به کمک‌مان آمده‌اند. این سایت‌ها پلتفرمی در اختیار فروشنده و خریدار قرار می‌دهند تا بتوانند معاملات خود را به راحتی انجام دهند. در واقع مرجعی می‌سازند که هر کس نیاز به خرید یک فایل را داشته باشد به آن مراجعه کند. بازدهی این پلتفرم مناسب است به همین دلیل این روزها افراد بسیاری برای طراحی وبسایت فروش فایل اقدام می‌کنند.

بیشتر بخوانید :   قیمت طراحی سایت

ویژگی‌های طراحی وبسایت فروش فایل

همان طور که گفتم، این گونه سایت‌ها رابطی بین خریدار و فروشنده هستند. پس از انجام معامله، سایت پورسانت خود را برمی‌دارد. این یعنی در این نوع از طراحی سایت باید سیستمی هم برای محاسبه پورسانت‌ها در نظر گرفته شود. یعنی لازم است یک بخش حسابداری هم طراحی و پیاده‌سازی شود.

نکته مهم دیگر امنیت این سایت‌ها است. هر سایتی که در آن پرداختی صورت می‌گیرد لازم است امن باشد اما مسئله امنیت در طراحی این نوع سایت ها جنبه دیگری نیز دارد. فروشنده باید بتواند به شما اعتماد کند و مطمئن باشد کسی نمی‌تواند بدون پرداخت هزینه، فایل‌ها را دانلود کند.

یک مسئله ضروری در طراحی وبسایت های فروش فایل، سیستم جست‌وجوی پیشرفته است. فایل‌های متعددی با موضوعات مختلف در این سایت قرار داده می‌شوند. بدون سیستم جست‌وجوی پیشرفته پیدا کردن یک فایل خاص برای کاربران سخت خواهد شد.

بیشتر بخوانید :   سایت ثبت آگهی و نیازمندی

دسته‌بندی و طراحی بهینه منوها نیز مهم است. به خصوص در مورد سایت‌هایی که دامنه فعالیت گسترده‌تری دارند این مسئله نمود بیشتری پیدا می‌کند. تیم طراحی باید مراقب باشد که ساختار منوها پیچیده نشود و کاربران بتوانند با کمترین کلیک ممکن به نتایج دلخواه‌شان برسند.

تیم طراحی فروش فایل باید به اصول طراحی فروشگاه آنلاین هم مسلط باشند. زیرا این نوع سایت‌ها به نوعی فروشگاه اینترنتی محسوب می‌شوند. چند درگاه پرداخت هم در سایت باید در نظر گرفته شود.

معمولا سایت‌های فروش فایل پس از مدتی فعالیت، کاربران زیادی پیدا می‌کنند و به سمت دریافت آگهی روی می‌آورند. در این صورت در طراحی باید بخشی هم برای بنرهای تبلیغاتی در نظر گرفته شود.

هزینه سایت فروش فایل

همان طور که می‌دانید بسته به نوع سایت و ویژگی‌هایی که برای آن در نظر دارید، قیمت سایت فروش فایل متفاوت خواهد بود. مثلا تعداد درگاه‌های پرداختی که می‌خواهید در سایت وجود داشته باشد، روی قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با ما تماس بگیرید و برای آگاهی از حدود قیمت‌ها می‌توانید تعرفه‌های وبنا را مشاهده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز ها ۰ / ۵. تعداد امتیاز ها: ۰

هیچ امتیازی ثبت نشده !

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *