گرند ۷

گرند 7

مجموعه گرند ۷ در زمینه واردات روغن موتور فعالیت دارد. وب سایت این مجموعه توسط گروه تخصصی وبنا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شد. مثل همه وب سایت‌‌های شرکتی و صنعتی دیگر، طراحی سایت گرند ۷ نیز با چالش‌‌هایی روبه‌‌رو بود. ابتدا باید برند را می‌‌شناختیم و با خواسته‌‌های کارفرما آشنا می‌‌شدیم. برندهای صنعتی، معمولا روی ویژگی‌‌هایی مثل قدرت، اعتبار و کیفیت بالا مانور می‌‌دهند و طبیعتا می‌‌خواهند این ویژگی‌‌ها در وب سایت‌‌شان نیز گنجانده شود. خوشبختانه ما در وبنا موارد متعددی از این گونه سایت‌‌ها اجرا کرده‌‌ایم و با ملزومات آن‌‌ها آشنایی کامل داریم.
در چنین وب سایت‌‌هایی محتوای متنی چندانی وجود ندارد. به همین دلیل، تصاویر اهمیت بیشتری پیدا می‌‌کنند. از سوی دیگر موضوع کسب‌‌وکار صنعتی است و طبیعتا باید از المان‌‌هایی در همین حوزه استفاده می‌‌شد. وب سایت نهایی، پلتفرمی شد که در عین زیبایی، قدرت و کیفیت برند گرند ۷ را به کاربران منتقل می‌‌کند.
عملکرد این وب سایت شبیه یک ژورنال یا بروشور آنلاین است. به این معنا که شرکت، محصولات و خدمات آن به صورت کامل معرفی شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. کاربران با مراجعه به سایت می‌‌توانند شناخت مناسبی از گرند ۷ به دست بیاورند. همچنین اطلاعات تماس، ایمیل و آدرس شرکت نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است تا هر زمان که خواستند بتوانند برای برقراری ارتباط با شرکت اقدام کنند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.