سئو سایت سلام پرواز

سلام پرواز

سلام پرواز یکی از معتبرترین آژانس‌‌های هواپیمایی کشور است. یکی از چارتر کننده‌‌های اصلی که در اکثر مسیرها تور مستقیم برگزار می‌‌کند. همکاری گروه تخصصی وبنا و سئو سایت سلام پرواز در سال ۱۳۹۷ شروع شد.
ما وب سایت سلام پرواز را با cms اختصاصی طراحی کردیم. تسلط کامل ما به کدهای این cms اختصاصی، باعث می‌‌‌شود پلتفرمی کاملا انعطاف‌‌‌پذیر در اختیار داشته باشیم. به این ترتیب توانستیم به تدریج و در طول زمان وبسایت را شخصی‌‌سازی کنیم و امکانات خاصی را به آن بیافزاییم. از جمله این امکانات می‌‌توان به محاسبه تور اقساطی اشاره کرد. یک ویژگی خاص که وب سایت سلام پرواز را از آژانس‌‌‌های هواپیمایی دیگر تا حدود زیادی متمایز می‌‌‌کند. بخش رزرو آنلاین تور نیز به زودی به وب سایت اضافه خواهد شد.
پروژه سئو سلام پرواز دو فاز دارد. در فاز اول، وبنا سئو شش مورد از کلمات کلیدی سایت را به عهده گرفت. در فاز دوم قرارداد سئو برای ۲۰ کلمه کلیدی تنظیم شد. کلماتی مانند تور تایلند، تور آنتالیا و … . اکنون بسیاری از کلیدواژه‌‌های سلام پرواز رتبه‌‌های بالا را در صفحات نتایج جست‌‌وجو به خود اختصاص داده‌‌اند و پروژه همچنان ادامه دارد.
در فاز سوم همکاری، اپلیکیشن pwa سلام پرواز طراحی می‌‌شود. با طراحی این اپلیکیشن، ارتباط آژانس با کاربران نزدیک‌‌تر می‌‌شود و آن‌‌ها به راحتی می‌‌توانند حتی به صورت آفلاین از آفرها و تورهای جدید اطلاع کسب کنند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.