توربو کمپرسور البرز

توربو کمپرسور البرز

شرکت توربو کمپرسور البرز یک شرکت صنعتی است که در زمینه تولید توربین فعالیت دارد. وب سایت این شرکت را گروه تخصصی وبنا با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده سازی کرده است. ساخت سایت برای شرکت‌های صنعتی را می‌توان یک چالش دانست. این نوع وب سایت‌ها محتوای متنی چندانی ندارند و بیشتر بر پایه تصویر عمل می‌کنند. از این رو گرافیک و ظاهر سایت اهمیت بیشتر دارد. از سوی دیگر، سایت باید به گونه‌ای باشد که در عین استفاده از المان‌های صنعتی، زیبا و چشم نواز به نظر برسد.
هویت برندهای صنعتی بیشتر بر پایه قدرت و کیفیت بنا می‌شود و ما باید همین عناصر را در طراحی برجسته می‌کردیم. در نهایت، تیم متخصصان ما با شناخت مناسبی که از برند به دست آورده بودند، فرایند کار را آغاز کردند. وب سایت توربو کمپرسور البرز یک وب سایت شرکتی است که خدمات و پیشینه این سازمان را به دو زبان فارسی و انگلیسی معرفی می‌کند. هدف این بود که کاربران با مشاهده این وب سایت، بتوانند با هویت، شخصیت و ارزش‌‌های برند آشنا شوند و درباره محصولات و خدمات شرکت اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورند. در بخش تماس با ما، کاربران اطلاعات تماس و آدرس‌های مورد نیاز را مشاهده می‌کنند و می‌توانند با شرکت ارتباط برقرار کنند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.