هیئت بدنسازی استان تهران

هیئت بدنسازی استان تهران

پیاده سازی وب سایت هیئت بدنسازی استان تهران را گروه تخصصی وبنا بر عهده گرفت. ما معمولا هنگام کار سازمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بزرگ و ارگان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دولتی، استفاده از cms اختصاصی را توصیه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم. در مورد Tehranbba نیز همین رویکرد را در پیش گرفتیم.

وب سایت این مجموعه با استفاده از cms اختصاصی وبنا طراحی شد. کدهای این سیستم مدیریت محتوا تنها در اختیار ما است، کاملا به آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تسلط داریم و امنیت آن را کاملا تضمین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم. این سیستم انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر است و به همین دلیل، به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان آن را ارتقا داد.

کاربران در وب سایت هیئت بدنسازی استان تهران، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند با کمیته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و حوزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف آشنا شوند، باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تحت نظارت هیئت را بشناسند و از اخبار و اطلاعیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جدید در زمینه این ورزش مطلع شوند. در این وب سایت، هیئت بدنسازی استان تهران به خوبی معرفی شده است. نکته مهم آشنایی با باشگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تحت نظارت این هیئت است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند ویژگی بسیار مفیدی باشد برای افرادی که به دنبال مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های معتبر و تحت نظارت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌گردند.

همچنین امکانی برای ثبت نام در دوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آموزشی هیئت بدنسازی استان تهران در نظر گرفته شده است.

وب سایت این مجموعه، هم بر محتوای متنی تکیه دارد و هم محتوای بصری. وبلاگ این سایت مجموعه کامل و مفیدی از مقالات آموزشی و تخصصی را در زمینه ورزش بدنسازی در اختیار کاربران قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و تصاویر و گرافیک حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، جلوه بیشتری به سایت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.