انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات نفتی

وب سایت انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات نفتی یک سایت دولتی و اداری است و به همین دلیل، طراحی آن حساسیت بالایی داشت. چنین وب سایت‌‌‌‌هایی هم به لحاظ امنیت و هم از نظر پرستیژ، طراحی ویژه‌‌‌‌ای نیاز دارند. در چنین پروژه‌‌‌‌‌ای، ابتدا باید خواسته‌‌‌‌‌های کارفرما کامل و دقیق بررسی شود. این که وب سایت قرار است خدمات خاصی ارائه دهد یا تنها به قصد معرفی سازمان طراحی می‌‌‌‌‌شود، تفاوت‌‌‌‌‌های عمده‌‌‌‌‌ای در طراحی ایجاد می‌‌‌‌‌کند.
برای این مجموعه ما از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی وبنا استفاده کردیم. سیستمی انعطاف پذیر که به کدهای آن کاملا مسلط هستیم و در صورت لزوم می‌‌‌‌‌توانیم به راحتی امکاناتی را به آن بیافزاییم.
در این وب سایت علاوه بر معرفی انجمن و اعضای آن، خدماتی مانند عضوگیری، معرفی اعضا، اطلاعات همایش‌‌‌‌ها و … انجام می‌‌‌‌شود.
یکی از بخش‌‌‌‌های مهم سایت ارائه خدمات الکترونیکی به اعضا است. مواردی مانند ثبت نام آنلاین، صدور کارت الکترونیکی و … . ارائه چنین خدماتی، حساسیت پروژه را بیشتر کرد و اهمیت دقت در طراحی را بالا برد.
در فاز دوم همکاری، وبنا نرم‌‌‌‌‌افزار crm و اتوماسیون اداری انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات نفتی را نیز تامین کرد. این سیستم، امکان نظارت و مدیریت بر رفتارهای کارکنان را در اختیار مدیران مجموعه قرار می‌‌‌‌‌دهد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.