صبا کرین

صباکرین

شرکت سدید کاران صبا بزرگترین تولید کننده و وارد کننده جرثقیل در ایران است. با توجه به تجربه زیادی که ما در زمینه مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی داشتیم، پیاده سازی وب سایت صبا کرین به وبنا سپرده شد. چالش اصلی در چنین وب سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی ایستا بودن آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها است. ممکن است از نظر فنی طراحی این نوع سایت آسان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر به نظر برسد اما در حقیقت کار سخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر است. در مورد وب سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شرکتی و صنعتی معمولا محتوای متنی محوریت ندارد. در حقیقت تیم طراحی سایت با ابزارهای محدودی که در اختیار دارد، باید یک برند را معرفی کند.

توضیح و تفصیل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بخش درباره ما کافی نیست. باید از تمامی المان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سایت برای انتقال مفهوم یک برند استفاده شود. در چنین مواردی، بار معرفی برند به دوش ظاهر، تصویرها و گرافیک آن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتد.

شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی به وب سایتی نیاز دارند که قدرت و اهمیت برند را به خوبی نمایش دهد و محصولات را به درستی معرفی کند.

طراحی سایت صبا کرین به صورت اختصاصی انجام شد. محصول نهایی یک وب سایت شرکتی اختصاصی شد که تماما بازتاب دهنده ارزش‌‌‌ها، هویت و شخصیت برند صبا کرین است. این وب سایت دو زبانه و فارسی و انگلیسی است و کاربران ایرانی و غیر ایرانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند با مراجعه به آن، با پیشینه، محصولات و خدمات این گروه تولیدی برجسته آشنا شوند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.