گروه مشاوران پیشرو

گروه مشاوران پیشرو

گروه مشاوران پیشرو مجموعه‌‌‌ای است که به تحلیل‌‌‌های آماری با spss می‌‌‌پردازد. شناسایی ریسک، تحلیل آماری، مشاوره و ارائه خدمات در زمینه پایان نامه و امور پژوهشی از جمله فعالیت‌‌‌های این مجموعه است. مشاوران پیشرو به وب سایتی نیاز داشتند که مجموعه و خدمات‌‌‌‌‌‌شان را معرفی کند و اطلاعات لازم را در اختیار کاربران بگذارد.

وبسایت گروه مشاوران پیشرو با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شد. در این وب سایت، سابقه و پیشینه گروه و همچنین خدمات آن به تفصیل معرفی شده است. چنین وب سایتی، در حقیقت رزومه آنلاین گروه مشاوران پیشرو به حساب می‌‌‌‌‌‌آید. به همین دلیل رعایت اصول حرفه‌‌‌‌‌‌ای در طراحی آن از اهمیت بالایی برخوردار بود.

ما معتقدیم سایت بهینه در کنار وبلاگی که محتوای مفید و موثر تولید کند، بخش مهمی از موفقیت یک برند را تشکیل می‌‌‌دهد. از آن جا که گروه مشاوران پیشرو، خدمات تخصصی و تحلیل‌‌‌‌‌‌های آماری ارائه می‌‌‌‌‌‌دهد، با داشتن یک وبلاگ که در آن مطالب تخصصی منتشر شود، می‌‌‌‌‌‌تواند کاربران را به سمت خود جذب کند.

به همین دلیل، ما قسمتی را نیز به وبلاگ مجموعه اختصاص دادیم که در آن مقالاتی در مورد روش‌‌‌های پژوهش و مواردی از این دست منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.