نقش پاییز

نقش پاییز

نقش پاییز وب سایتی برای ارائه خدمات چاپ و طراحی است. در این مجموعه خدماتی مانند چاپ افست، چاپ دیجیتال، طراحی بنر و … انجام می‌‌شود. همچنین نقش پاییز یک فروشگاه آنلاین نیز دارد که مهرهای ژلاتینی، نوشت افزار و ملزومات چاپ را به فروش می‌‌رساند. با توجه به این مسئله، وب سایت کاربری دوگانه داشت. بخشی که به معرفی محصولات و خدمات می‌‌‌‌‌‌‌پردازد و یک فروشگاه آنلاین برای ارائه محصولات.

با توجه به تنوع محصولات و خدمات نقش پاییز، طراحی وب سایت آن باید با نهایت دقت انجام می‌‌شد. در چنین وب سایتی، رعایت اصول تجربه کاربری و رابط کاربری اهمیت بسیاری داشت. ما باید توجه می‌‌کردیم که کاربران به راحتی بتوانند خدمات مورد نظر خود را در سایت پیدا کنند و سردرگم نشوند.

در فاز دوم همکاری، بخش سفارش و طراحی آنلاین نیز به وب سایت اضافه شد. افزوده شدن این بخش، باعث شد نقش پاییز به یک مجموعه چاپ و طراحی جامع تبدیل شود که تمامی نیازها را در این زمینه با سرعت بالا پوشش می‌‌دهد.

چنین مجموعه جامعی، به یک وب سایت حرفه‌‌‌‌‌‌‌ای نیاز دارد. وب سایتی که خدمات مجموعه را به درستی معرفی کند و تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار دهد؛ وب سایتی که در خور این مجموعه مدرن و به روز باشد و ما سعی کردیم این ویژگی‌‌‌‌‌‌‌ها را در سایت نقش پاییز بگنجانیم.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.