میکا کالا

میکاکالا

میکا کالا یک فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم و قطعات کامپیوتر است. ما این سایت را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و افزونه ووکامرس طراحی کرده‌ایم. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با وب سایت‌های دیگر تفاوت دارد.

اهمیت تجربه کاربری در فروشگاه اینترنتی بسیار زیاد است زیرا این تجربه مستقیما روی میزان فروش و سود فروشگاه اثر می‌گذارد. چگونگی طراحی، بخش مهمی از تجربه کاربری را در بر می‌گیرد. به همین دلیل، ما در مرحله اول به شناسایی فرایندهای کسب‌وکار پرداختیم.

یکی از چالش‌های فروشگاه‌های آنلاین، طراحی منوها است. باید در نظر گرفت که چند دسته محصول ارائه می‌شود، هر دسته چه زیرمجموعه‌هایی دارد و در نهایت منوها را جوری طراحی کرد که کاربر بتواند با کمترین کلیک به محصول دلخواه خود برسد.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد و مراحل، در نهایت میکا کالا به یک فروشگاه اینترنتی تخصصی تبدیل شد که تجربه یک خرید آسان و خوشایند را در اختیار کاربران خود می‌گذارد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.