مسیر سبز

مسیر سبز

با توجه به سابقه موفقیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ما در زمینه طراحی سایت و سئو آژانس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مسافرتی، طراحی وب سایت آژانس مسافرتی مسیر سبز نیز به گروه تخصصی وبنا سپرده شد. ما این سایت را به صورت اختصاصی اجرا کردیم. CMS اختصاصی ما انعطاف‌‌پذیری بالایی دارد و به خوبی توانستیم آن را با فرایندهای آژانس مسافرتی هماهنگ کنیم. سیستم مدیریت محتوای وبنا کاملا بهینه طراحی شده است و به خوبی با موتورهای جست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وجو سازگار است. از این جهت، بخش بزرگی از پروژه بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی از ابتدای کار انجام شده است.

گروه تخصصی وبنا، مشاوره سئو وب سایت مسیر سبز را نیز به عهده دارد. این مشاوره در مورد کلمات کلیدی مخصوص آژانس انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. در این نوع همکاری، قرارداد سئو در مورد چند کلمه کلیدی بسته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. در مورد آژانس مسافرتی مسیر سبز، پروژه سئو شامل کلیدواژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی مثل تور آذربایجان، تور گرجستان، تور کربلا و … می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

تولید محتوای تخصصی نیز یکی دیگر از زمینه‌‌های همکاری ما با مسیر سبز است. نشوتن مقالات وبلاگ و صفحات لندینگ این سایت به عهده ما است. کاربران می‌‌توانند در وبلاگ مسیر سبز با جاذبه‌‌های گردشگری مناطق مختلف آشنا شوند و با آگاهی بیشتری مسیرهای سفر خود را انتخاب کنند. این محتوا سئو محور است و در نهایت به بهبود رتبه سایت و افزایش بازدیدها منجر خواهد شد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.