کیف با ما

کیف با ما

فروشگاه اینترنتی کیف با ما یک مرکز تخصصی برای خرید انواع کیف است. با توجه به تخصصی بودن زمینه فعالیت، این بار با مسئله پیچیدگی منوها مواجه نبودیم. دسته‌بندی این فروشگاه شامل انواع کیف‌ها می‌شد.

وب سایت کیف با ما با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و افزونه ووکامرس طراحی شد. یک افزونه بهینه برای طراحی فروشگاه‌های آنلاین که تمامی نیازها و الزامات این نوع کسب‌وکار را در بر می‌گیرد.

چالش اصلی در مورد چنین فروشگاهی، مسئله سرعت است. طبیعتا وب سایتی که به فروش کیف می‌پردازد تمرکز زیادی روی عکس و تصویر دارد. مردم بر اساس همین تصویرها کیف مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند. تعداد عکس‌ها و کیفیت آن‌ها باید بالا باشد. حجم بالایی از عکس‌های باکیفیت ممکن بود به کند شدن سرعت سایت منجر شود و همه می‌دانیم که یک سایت کند، به سرعت کاربرانش را از دست خواهد داد.

از این گذشته، مسئله قالب ریسپانسیو نیز مطرح است. یک فروشگاه آنلاین باید در موبایل به خوبی دیده شود تا مشتریان خود را از دست ندهد. همان طور که می‌‌‌‌‌‌‌‌دانید تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می‌‌‌‌‌‌‌‌شود و اهمیت نسخه‌‌‌‌‌‌‌‌های واکنش‌‌‌‌‌‌‌‌گرا نیز به همین نسبت افزایش می‌‌‌‌‌‌‌‌یابد.

در نهایت ما وبسایت کیف با ما را به گونه‌ای طراحی کردیم که هم ظاهر و عکس‌های جذاب و هم سرعت بارگذاری بالا داشته باشد.

 

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.