ایران سرویس ۲۴

ایران سرویس 24

ایران سرویس ۲۴ پلتفرمی است که در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی فعالیت دارد. مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از کارشناسان که در نصب، سرویس و تعمیرات انواع لوازم خانگی از برندهای مختلف تخصص دارند.

ملزومات دنیای امروز همه کسب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وکارها را به سمت دیجیتال و آنلاین شدن سوق می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. امروزه بسیاری از خدماتی را که به صورت سنتی در مغازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در خانه خود دریافت کنید و نیازی به دیگری شدن با سیستم حمل و نقل وجود ندارد. تعمیر لوازم خانگی از جمله خدماتی است که همیشه و همه وقت به آن نیاز داریم و در دسترس بودن این خدمات، بار بزرگی را از دوش همه برمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارد.

هدف مجموعه ایران سرویس ۲۴ راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر کردن ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی است. کاربران می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند در سایت فرم درخواست آنلاین پر کنند و در اسرع وقت خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. به این ترتیب، دیگر نیازی نیست منتظر خالی شدن وقت تعمیرکارها بمانید.

سایت این مجموعه با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و با رعایت اصول تجربه کاربری و رابط کاربری انجام شد. در چنین وب سایتی سرعت و سادگی اهمیت بسیاری دارد. ما سعی کردیم نوع طراحی به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای باشد که سرعت ارائه خدمات تا حد ممکن بالا برود و کاربران بتوانند در سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین زمان ممکن به خواسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود برسند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.