همراه تحصیلی

hamrahtahsili.ir

سایت همراه تحصیلی متعلق به مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است. ما این سایت را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و کاملا متناسب با فضای آموزشی دیزاین کردیم. وب سایت همراه تحصیلی روی سرور اختصاصی و بهینه وبنا راه‌‌‌‌‌اندازی شد و به دلیل دسترسی به امکانات اختصاصی، امکان تحمل ترافیک بالای کاربران را دارد.

همراه تحصیلی در زمینه انتخاب رشته مشاوره می‌‌‌‌‌دهد و درباره دوره‌‌‌‌‌های آموزشی جهاد دانشگاهی اطلاع‌‌‌‌‌رسانی می‌‌‌‌‌کند. نوع طراحی سایت باید به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بود که بازتاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های یک محیط آموزشی رسمی باشد. ما سعی کردیم، چنین ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی را در طراحی کلی سایت بگنجانیم و در عین حال، پلتفرمی طراحی کنیم که کاربران با آن احساس راحتی کنند و به آن جذب شوند.

پروژه بهینه‌‌‌‌‌سازی این سایت نیز به عهده گروه تخصصی وبنا بود. در شرایطی که علاوه بر پروژه سئو، اجرای سایت را نیز تیم وبنا انجام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، ما از داشتن یک بستر بهینه مطمئن هستیم و تمرکز خود را روی جنبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر سئو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاریم. پروژه سئوی همراه تحصیلی شامل سئو کلمات مربوط به انتخاب رشته و دوره‌‌‌‌‌های جهاد می‌‌‌‌‌شد.

همکاری ما با همراه تحصیلی شامل تولید محتوای اختصاصی نیز می‌‌‌‌‌شد. محتوای سئو محوری که هم برای کاربران مفید است و هم توجه موتورهای جست‌‌‌‌‌وجو را به خود جلب می‌‌‌‌‌کند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.