هالی زندگی

هالی زندگی

هالی زندگی یکی از بزرگترین مراکز مشاوره خانواده تلفنی در ایران است. وقتی صحبت از مرکز مشاوره باشد، علاوه بر نکات فنی، ظاهر سایت اهمیت بسیاری پیدا می‌‌‌‌کند. سایتی که خدمات مشاوره ارائه می‌‌‌‌دهد باید بتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند و حس آرامش را به آن‌‌‌‌ها منتقل کند.

ما تلاش کردیم با رعایت اصول تجربه کاربری یا UX فضایی امن و خوشایند برای کاربران وب سایت ایجاد کنیم. فضایی که در آن حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و متخصص بودن تیم مشاوران هالی زندگی کاملا به چشم بیاید. طراحی این وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شد.

پروژه سئو هالی زندگی به صورت کلی و اختصاصی انجام شد. به این معنا قرارداد ما روی کلیدواژه‌‌‌‌های خاصی بسته نشد و تقویت کل دامنه و صفحات را در نظر داشتیم. در نهایت با به ثمر رسیدن تلاش‌‌‌‌ها، وب سایت هالی زندگی در ۳۰ کلمه کلیدی در رتبه یک تا سه گوگل قرار گرفت. با توجه به این که طراحی سایت این مجموعه نیز به عهده ما بود، وب سایت بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی کردیم که تمامی نکات سئو فنی در آن رعایت شده باشد.

همکاری ما با این مجموعه، تولید محتوای اختصاصی را نیز در بر می‌‌‌‌گیرد. محتوای سئو محور که در وبلاگ هالی زندگی منتشر شده است و نقش مهمی در جذب کاربران و ارتقای رتبه سایت دارد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.