گلبرگ سیر

گلبرگ سیر

در طول سال‌‌‌‌‌‌‌‌های کاری و با کسب تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌های فراوان همکاری با آژانس‌‌‌‌‌‌‌‌های مسافرتی به یکی از تخصص‌‌‌‌‌‌‌‌های ما در وبنا تبدیل شده است. ما پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موفقی را در این زمینه به پایان رسانده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایم و بسیاری دیگر را در دست انجام داریم. یکی از پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌های موفق ما در زمینه گردشگری، آژانس مسافرتی گلبرگ سیر است. آژانس مسافرتی گلبرگ سیر در زمینه ارائه تورهای لوکس و خاص فعالیت می‌‌‌‌‌‌‌‌کند. تورهایی مثل سریلانکا، عمان و البته کشتی کروز.

در مرحله اول، وب سایت گلبرگ را به صورت اختصاصی و با استفاده از CMS اختصاصی وبنا طراحی کردیم. مسئله مهم در مورد CMS اختصاصی، انعطاف‌‌‌‌‌‌‌‌پذیر بودن آن است. ما به کدهای این سیستم کاملا تسلط داریم و به راحتی می‌‌‌‌‌‌‌‌توانیم آن را توسعه دهیم. اتفاقی که در مورد وب سایت گلبرگ افتاد. در طول زمان و با گسترش دامنه فعالیت آژانس، وب سایت گلبرگ نیز توسعه پیدا کرد و امروز به یکی از بهترین سایت‌‌‌‌‌‌‌‌ها در زمینه ارائه تورهای لوکس تبدیل شده است.

تاکید این برند روی لوکس و خاص بودن تورها، باید در طراحی سایت نیز بازتاب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یافت و ما سعی کردیم با عملکرد حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای، این ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را به کاربران نشان دهیم.

پروژه سئو و تولید محتوای اختصاصی وب سایت گلبرگ نیز به عهده وبنا است. ما در وبلاگ این سایت مقالات سئو محوری منتشر می‌‌‌‌‌‌‌‌کنیم که هم برای مخاطبان و هم برای موتورهای جست‌‌‌‌‌‌‌‌وجو جذاب باشد و در کنار جذب مخاطب، سایت را به رتبه‌‌‌‌‌‌‌‌های بالا برساند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.