دکتر احسان صانعی

طراحی سایت دکتر احسان صانعی

دکتر صانعی یکی از بهترین متخصصان ارتودونسی هستند که در ضمن داشتن تخصص کافی، تاکید زیادی روی آگاهی رساندن به مردم و البته خدمات‌رسانی صحیح دارند. وب سایت ایشان با توجه به این خواسته‌ها و با رعایت اصول تجربه کاربری و رابط کاربری اجرا شد.

ما در گروه تخصصی وبنا، وب سایت دکتر صانعی را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی کردیم. این وب سایت شامل بخش‌های متنوعی می‌شود. از صفحات اصلی مثل درباره ما، خدمات و تماس با ما که بگذریم، بخش گالری عکس‌ها اهمیت بسیاری داشت. زیرا در این بخش نتیجه کار دکتر به صورت عکس‌های قبل و بعد از ارتودونسی نمایش داده می‌شود. کاربران می‌توانند با مراجعه به این بخش، در مورد اقدام به ارتودونسی تصمیم بگیرند.

بخش مهم دیگری که باید در نظر گرفته می‌شد، وبلاگ سایت بود. در مورد تخصصی مثل ارتودونسی، مطالب زیادی منتشر می‌شود که بعضا منطبق بر واقعیت نیستند. بنابراین بسیار مهم است که پزشکان و دندانپزشکان، از طریق وب سایت‌های خود به عنوان یک مرجع معتبر اطلاعات صحیح را در اختیار مردم بگذارند. این کار هم باعث می‌شود برند شخصی متخصصان بیشتر شناخته شود و هم به نفع مردم است.

همچنین بخشی را برای پرسش و پاسخ در نظر گرفتیم. ارتباط نزدیک و مستقیم مردم با اشخاص متخصص، می‌تواند تاثیر بسیاری بر حوزه سلامت و پزشکی داشته باشد. بسیاری از مواقع با پرسیدن چند سوال ساده از یک متخصص، می‌توان مشکلات بزرگی را حل کرد. این گفت‌وگوی مستقیم، اثر قابل توجهی بر برندسازی خواهد داشت.

در نهایت بخشی نیز برای نوبت‌دهی آنلاین در نظر گرفته شد. وب سایت بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان این بخش را دارد اما فعال نیست یا هماهنگی‌های لازم انجام نمی‌شود. همه ما تجربه معطلی در مطب پزشکان یا خطاهای انسانی در تعیین وقت را داریم. با اجرای صحیح این بخش، می‌توان بسیاری از ناهماهنگی‌ها را از بین برد و تا حدود زیادی کیفیت خدمات‌رسانی را افزایش داد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.