دکتر باقرزادی

دکتر باقرزادی

دکتر کامبیز باقرزادی فلوشیپ و فوق تخصص درد و متخصص آنستزیولوژی هستند. تخصصی که چندان شناخته شده نیست و لازم بود به خوبی معرفی شود. با روی آوردن پزشکان متخصص به فعالیت در فضای آنلاین احتمال ارتقای سط سلامت جامعه افزایش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یابد. چرا که در این صورت، مردم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر با پزشکان ارتباط برقرار کنند و اطلاعات موثق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری به دست آورند.

وب سایت دکتر باقرزادی در حقیقت هم یک وب سایت شخصی به شمار می‌‌‌‌‌‌‌رود و هم یک وب سایت کاری. وب سایتی که در آن شخص پزشک به خوبی معرفی شده است و خدمات مطب نیز به خوبی توضیح داده شده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند. ما سعی کردیم محیط وب سایت کاملا تخصصی و حرفه‌‌‌‌‌‌‌ای باشد و به خوبی برند شخصی دکتر باقرزادی را منعکس کند.

این وب سایت که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و صورت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) طراحی شده است، اطلاعات کاملی در مورد دکتر به کاربران می‌‌‌‌‌‌‌دهد.

بازدیدکنندگان وب سایت می‌‌‌‌‌‌‌توانند در مورد سوابق علمی و تحصیلی دکتر و  خدماتی که در مطب ارائه می‌‌‌‌‌‌‌شود، اطلاعات کسب کنند.

وبلاگ این سایت، به صورت مرتب مقالات مفیدی را منتشر می‌‌‌‌‌‌‌کند و بخشی از بار اطلاع‌‌‌‌‌‌‌رسانی در مورد خدمات را به عهده دارد.

همچنین در این وب سایت کاربران می‌‌‌‌‌‌‌توانند آدرس، موقعیت مکانی، ساعت‌‌‌‌‌‌‌های کاری و شماره‌‌‌‌‌‌‌های تماس مطب را مشاهده کنند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.