آنیل استیل دمیرچی

آنیل استیل دمیرچی یک مجموعه تولیدکننده و واردکننده آلومینیوم و استیل است. یک مجموعه صنعتی دیگر که برای اجرای سایت به ما مراجعه کردند. طبق تجربه سال‌‌‌‌ها کار کردن در این زمینه، که شامل ساخت تعداد زیادی وب سایت‌‌‌‌های صنعتی نیز می‌‌‌‌شود، می‌‌‌‌دانستیم که چالش‌‌‌‌های این کار چه هستند. وب سایت مجموعه‌‌‌‌های صنعتی مانند یک کاتالوگ آنلاین عمل می‌‌‌‌کند. در این کاتالوگ بخشی به معرفی شرکت، بنیان‌‌‌‌گذاران و پیشینه و سابقه آن اختصاص داده می‌‌‌‌شود. در این بخش، برندها خود را با زبان خود معرفی می‌‌‌‌کنند و میزان اعتبارشان را به مخاطب نشان می‌‌‌‌دهند.
بخش دیگری به معرفی محصولات و خدمات اختصاص می‌‌‌‌یابد. در این بخش معمولا تصاویری از محصولات قرار داده می‌‌‌‌شود و توضیحات متنی مختصری نیز در کنار آن قرار می‌‌‌‌گیرد. در کل، محتوای متنی در وب سایت‌‌‌‌های شرکتی و صنعتی محوریت ندارد. متن‌‌‌‌ها یک بار تهیه می‌‌‌‌شوند و به ندرت به روز رسانی خواهند شد.
ما وب سایت آنیل استیل را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی کردیم. مثل همه وب سایت‌های شرکتی دیگر، آنیل استیل هم بخش‌های درباره ما و معرفی خدمات و محصولات را نیاز داشت. با توجه به ایستا بودن محتوای وب سایت‌های شرکتی، طراحی ظاهری، قالب و گرافیک اهمیت بیشتری پیدا کردند.
در این گونه موارد ما سعی می‌کنیم با استفاده از المان‌های بصری، هویت برند را به کاربران و بازدیدکنندگان منتقل کنیم. در نتیجه، وب سایتی را پیاده سازی کردیم که در عین در بر داشتن عناصر صنعتی، زیبا و جذاب نیز باشد.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.