بازرگانی افشار

بازرگانی افشار

وب سایت بازرگانی افشار پلتفرمی است که در آن خدمات بازرگانی و ترخیص کالا انجام می‌‌‌‌‌‌شود. در حقیقت این وب سایت دو کاربرد دارد: اول معرفی مجموعه بازرگانی افشار و دوم ارائه خدمات ترخیص کالا. مسئله ثبت سفارش، باعث می‌‌‌‌‌شود کار حساسیت بیشتری پیدا کند. ما در گروه تخصصی وبنا، این وب سایت را به صورت اختصاصی و با استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی طراحی کردیم.
با توجه به تسلط کامل ما بر کدهای CMS اختصاصی وبنا، این سایت انعطاف‌‌‌‌‌پذیری بالایی دارد و در صورت لزوم به راحتی می‌‌‌‌‌توانیم آن را تغییر و ارتقا دهیم.
کاربران در این وب سایت می‌‌‌‌‌توانند به راحتی با سابقه و پیشینه مجموعه بازرگانی افشار آشنا شوند و از راه‌‌‌‌‌های تماس با این مجموعه آگاهی کسب کنند.
طبق قانون، واردات هر نوع کالایی، به جز موارد خاص، تنها با ثبت سفارش و دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان‌‌‌‌‌‌پذیر است. تفاوتی هم ندارد که وارد کننده دولتی یا غیر دولتی باشد. مجموعه بازرگانی افشار فرایند ثبت سفارش و امور مربوط به آن را تسریع می‌‌‌‌‌‌کند. کاربران می‌‌‌‌‌توانند از طریق وب سایت برای انجام امور ترخیص کالا و دریافت مجوزهای لازم درخواست بدهند. در همین راستا، وبنا اپلیکیشن بازرگانی افشار را نیز برای ثبت سفارش گمرک طراحی کرده است.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.