جهان مدل

جهان مدل

جهان مدل یک مجموعه صنعتی قالب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی و ریخته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گری است. مانند تمامی سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی و شرکتی دیگر، در این پروژه نیز با چند چالش مواجه بودیم. چنین سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی در نقش یک کاتالوگ آنلاین عمل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. در نتیجه، طراحی صفحات درباره ما، تماس با ما و معرفی محصول اهمیت بیشتری پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. در این قسمت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باید سابقه و پیشینه گروه به خوبی گنجانده شود و کاربران با دیدن سایت به اعتبار این مجموعه صنعتی پی ببرند.

ما تلاش کردیم با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس، وب سایتی طراحی کنیم که این گروه تولیدی و خدمات و محصولاتش را به خوبی معرفی کند. تصویر و گرافیک در این نوع سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها اهمیت بسیاری دارد. چنین وب سایتی محتوای متنی چندانی ندارد و خدمات خاصی را ارائه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. باید المان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صنعتی را به کار ببریم که معرف ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های برند باشند و در عین حال ظرافت و زیبایی سایت را از دست ندهیم.

وب سایت مجموعه جهان مدل با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شد. ما سعی کردیم وبسایتی طراحی کنیم که به خوبی بازتاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های یک گروه تولیدی باشد. سخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کوشی، قدرت و کیفیت بالا معمولا شعار این گروه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها است و به نوعی هویت برند آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها محسوب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. ما سعی کردیم این ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در سایت بگنجانیم تا کاربران با مشاهده سایت، با ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های برند آشنا شوند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.