آذین تنه

آذین تنه

مجموعه آذین تنه یک گروه تولیدی بزرگ است که در زمینه تولید و پخش لوازم خودرو فعالیت می‌‌‌‌‌‌کند. چنین مجموعه‌‌‌‌‌‌ای به یک وب سایت شرکتی نیاز داشت که هم به خوبی معرف سازمان و برند باشد و هم بتواند توضیحات مناسبی در مورد محصولات ارائه دهد. ما این وب سایت را به صورت اختصاصی و با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی وبنا طراحی کردیم.

در مورد وب سایت‌‌‌‌‌‌های شرکتی، محتوای متنی چندانی وجود ندارد. این سایت‌‌‌‌‌‌ها معمولا وبلاگ ندارند. در نتیجه بیشتر بار معرفی برند روی دوش نوع اجرای سایت است. در نتیجه، المان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بصری اهمیت ویژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای پیدا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. در حقیقت اینو نوع وب سایت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به نوعی کاتالوگ آنلاین به شمار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روند. بنابراین باید گرافیک و عکس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیبا و باکیفیتی داشته باشند و متن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها به دقت پیراسته شده باشد. باید در نظر گرفته شود که این وب سایت، معرف ارزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های برند است. اولین چیزی که کاربران آنلاین با آن مواجه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و اولین تصویر را از برند در ذهن آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها شکل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. سایتی که حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای طراحی شده باشد، یک جلوه حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و متخصص به برند می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشد.

وب سایت آذین تنه، یک وب سایت اختصاصی و حرفه‌‌‌‌‌‌ای است که کاربران در آن می‌‌‌‌‌‌توانند به خوبی با ارزش‌‌‌‌‌‌ها و شخصیت برند آشنا شوند.

اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.