طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون

مزون‌‌های لباس هم مثل تمامی کسب‌‌وکارهای دیگر، به بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت نیاز دارند. در شبکه‌‌های اجتماعی مختلف، صفحات بسیاری از مزون‌‌های مختلف می‌‌بینیم. صفحاتی که در آن‌‌ها عکس لباس‌‌های مختلف قرار داده می‌‌شود و بعضا امکان خرید آنلاین نیز وجود دارد. با این حال، برای مجموعه‌‌ای که بخواهد به یک برند جدی تبدیل شود طراحی سایت مزون یکی از ضروریات کار است.

ویژگی‌‌های طراحی وبسایت مزون

قبل از هر چیز باید مطمئن شوید شرکت طراحی سایت فلسفه کار شما را درک می‌‌کند. مزون تنها یک فروشگاه لباس نیست. به ویژه اگر در آن لباس‌‌هایی را ارائه کنید که خودتان طراحی کرده‌‌اید. اگر توسعه‌‌دهنده وب سایت کار شما را درک نکند در نهایت وب سایتی شبیه فروشگاه‌‌های اینترنتی تحویل‌‌تان می‌‌دهد. مشکل این سایت‌‌ها این است که کاراکتر ندارند.

مردم از مزون‌‌ها خرید می‌‌کنند چون می‌‌خواهند لباس‌‌هایشان خاص باشد. تولید انبوه نشده باشد. فکر و احساس یک طراح لباس را بازتاب دهد. همنی ویژگی‌‌ها باید در وب سایت نیز به نمایش درآید.

طراحی سایت مزون کار حساسی است. طراح سایت باید نوع و سبک کار مزون را بشناسد و سعی کند آن را در تمامی المان‌‌های سایت نشان دهد. همان طور که بارها گفته‌‌ام همه چیز در یک وب سایت بازتاب‌‌دهنده برند شما است. از رنگ و قالب گرفته تا محتوای متنی و تصویری.

بیشتر بخوانید :   طراحی سایت مشابه دیوار

سایت مزون بیشتر بر پایه محتوای تصویری عمل می‌‌کند. مطمئنا عکس‌‌های بسیاری از لباس‌‌های مختلف در سایت قرار داده می‌‌شود و همین مسئله می‌‌تواند به کاهش سرعت بارگذاری منجر شود. تیم طراحی سایت باید بتواند با ترفندهای مختلف فشار سرور را کم و سرعت سایت را زیاد کند.

اگر قصد داشته باشید امکان خرید آنلاین را نیز در سایت قرار بدهید، طراحان باید رابط کاربری مناسب فروشگاه لباس را در نظر بگیرند و درگاه پرداخت را نیز به سایت اضافه کنند.

اگر با یک تیم طراحی سایت متخصص همکاری کنید، می‌‌توانید شخصیت برند خود را به آن‌‌ها معرفی کنید و بخواهید که این کاراکتر را هنگام طراحی سایت در نظر داشته باشند.

قیمت طراحی سایت مزون

با توجه به ویژگی‌‌ها و امکاناتی که در نظر دارید، قیمت طراحی سایت مزون متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از حدود قیمت‌‌ها تعرفه‌‌های طراحی سایت وبنا را مشاهده کنید و برای کسب اطلاعات دقیق‌‌تر با ما تماس بگیرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )
اشتراک گذاری:
زهرا هرمزی هستم. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و نگهداری از آن. بیش از سه سال است که با تولید محتوای متنی پیراسته و ارائه خدمات تخصصی سئو، در راستای رفع نیاز شرکت‌ها و مخاطبان تلاش می‌کنم.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *